#Конфедеційність

  Адміністрація інтернет-магазину Sallo з повагою ставиться до наданої вами особистої інформації користувачів нашого магазину. Діяльність інтернет-магазину в мережі Інтернет здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Справжні правила захисту персональних даних регулюють порядок розголошенню інформації, одержаної інтернет-магазином про користувачів, що відвідують його. Адміністрація магазину Sallo використовує зібрані персональні дані користувачів відповідно до Закону № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Основні пункти:

  1. Інтернет-Магазин збирає деяку інформацію про користувача, що носить особистий характер, про те, користувач сам розпоряджається тим, в якому обсязі її надати.

2. Інтернет-Магазин зобов'язується не продавати і не надавати особисті дані користувача третім особам ні за яких обставин, крім випадків, коли це прямо може вимагати законодавство (наприклад, за запитом суду).

3. Інтернет-Магазин може використовувати особисту інформацію користувача для того, щоб зв'язатися з ним з метою комерційних пропозицій, новинах, а також іншої інформації, що може зацікавити користувачів.


Обробка персональних данних:

  
Адміністрація інтернет-магазину має право використовувати розголошені дані протягом часу необхідного для виконання відповідної мети обробки персональних даних та обов'язкового архівування, згідно з чинним законодавством, не завдаючи шкоди зобов'язанням інтернет-магазину, які виникають внаслідок спеціального регулювання. Надання дозволу на обробку персональних даних є добровільним.

  Права користувачів щодо обробки їх персональних даних закріплені в Акті про захист персональних даних і включають в себе, зокрема, право на оновлення або видалення персональних даних з інформаційної системи інтернет-магазину. А також право на отримання копії персональних даних, які є предметом обробки інтернет-магазином, а також право на звернення до органу з Захисту персональних даних України у разі підозри на неправомірне використання персональних даних.

Використання наданої інформації:

  
Інтернет-Магазин збирає інформацію про користувача, що носить особистий характер, з метою допомоги користувачеві отримати ту чи іншу інформацію або послуги. Коли користувач вводить свої дані, вони стають помітними тільки йому самому і адміністратору Інтернет-Магазину.

Обирати лише вам:

  
Для збереження конфіденційності, користувач не зобов'язаний надавати магазину інформацію, яка може спричинити незручності. Однак, використання Інтернет-Магазину неможливо без надання деякої особистої інформації, що є обов'язковою.

  Якщо користувач не згоден з Політикою Конфіденційності Інтернет-Магазину, йому не рекомендується користуватися послугами Інтернет-Магазину.